Założycielem firmy jest: inż. Mateusz Szyszka – absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie na kierunku geodezja i kartografia. Legitymuje się on odpowiednimi uprawnieniami zawodowymi o numerze 23714 pozwalającymi na wykonywanie samodzielnych funkcji w dziedzinie geodezji i kartografii.

Jesteśmy solidną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która działa z powodzeniem od 2013 r. na obszarze miasta Kielce i okolicznych powiatów. Chętnie podejmujemy się również większych zleceń na terenie Polski centralnej i południowo-wschodniej. Zlecenia naszych Klientów realizujemy możliwie szybko z zachowaniem najwyższej jakości usług geodezyjnych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw projektowych i wykonawczych.

Dla planujących inwestycje czas ma kluczowe znaczenie. Jesteśmy w stanie wykonać pomiary geodezyjne w Kielcach i okolicach nawet w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Równie szybko opracowujemy niezbędną dokumentację, i w razie takiej potrzeby przekazujemy ją do Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Zlecając nam pomiary, Klient zyskuje pewność, że bez względu na okoliczności zostaną one wykonane możliwie najszybciej.

GEOMAT Geodeta Kielce